Haberler

Şub 01

Alioğlu Catering Yerinde Hizmet Rahatlığı Sunuyor

Alioğlu Catering Yerinde Hizmet Rahatlığı Sunuyor

30 yılı aşkındır sektörde yer alan Alioğlu Catering, birçok işletme için gündelik servisler ve özel günlerde yerinde hizmet rahatlığı sağlıyor. Firma kaliteli hammadde temini gerçekleştirdikten sonra hijyenik tesislerinde gerçekleştirdiği üretimler ile en leziz tarifleri müşterilerine ulaştırıyor. Fabrikalar, okullar, hastaneler veya endüstriyel kuruluşlar yerinde sağlanan bu eşsiz hizmetleri 365 gün talep edebiliyor.

Yerinde verilen hizmetler için özel tarifler, sıcak servis imkanları ile adreslere ulaştırılıyor. Servis personellerinin de katılımıyla kuruluşlarda, kurum ve firmalarda yapılan kaliteli sunum sayesinde sıcak ve lezzetli bir yemek imkanı sağlanıyor. Alioğlu Catering müşteri taleplerini ön planda tutarak bu hizmetleri yıllardır profesyonel bir yapı ile gerçekleştiriyor.

Ev Kalitesiyle Taşıma Yemek Fırsatı Buluyorsunuz

Evinizin mutfağında evlerinizde hazırlamış olduğunuz kadar lezzetli ve sağlıklı lezzetlerin imkanına Alioğlu Catering sayesinde rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Firma, Anadolu mutfağının en özel tariflerini size düşük maliyetler ve profesyonel servis hizmetleri ile sağlıyor. İstediğiniz noktaya ulaşan taşıma yemek hizmeti sayesinde kebaplar, dolma tarifleri, et ve tavuk yemekleri, sebze yemekleri, özel salatalar, çorbalar ve mezeler gibi birçok lezzeti temin edebiliyorsunuz.

Özel servis araçlarıyla bulunduğunuz noktaya ulaştırılan catering hizmeti sayesinde farklı seçimler ve konseptler tercih edebiliyorsunuz. Kurum; koşullarınıza, kişi sayısına ve isteklerinize bağlı olarak önceden sipariş yöntemi ile hazırlanan catering hizmetini sıcak servis için özenle yerinde sunuyor.

Outside Catering Bu Kadar Lezzetli Olmamıştı

Yıllardır gerçekleştirilen outside catering hizmetleri için Alioğlu Catering konsept çalışmaları için uygun bir yapı oluşturuyor. Düğün, özel toplantılar, etkinlikler, parti veya misafir davetleri gibi birçok farklı noktada açık alan catering hizmetlerinde Alioğlu Catering mekan süsleme hizmetleri dahi sağlayabiliyor.

Açık alan organizasyonlarında toplu yemek hizmeti gereken tüm alanlarda Alioğlu Catering profesyonel yapı ile hizmet veriyor. Toplu organizasyonlar için ikram edilecek tariflerde çok daha özenli bir yaklaşım göstererek hizmet veriliyor. Firma bu gibi hizmet noktalarında hijyen, görsellik ve zarafete önem verirken, misafirlerin hayranlık duyacağı uygulamalar sağlıyor. Menülerde balık, tavuk, sebze, sıcaklar, ara sıcaklar, hamur işi, kızartma ve aperatifler gibi A’dan Z’ye birçok lezzet yer alıyor.

Alioğlu Catering
Menü