Haberler

Şub 01

Alioğlu Catering İle Kaliteli Hizmet

Alioğlu Catering İle Kaliteli Hizmet

Alioğlu Catering sektörde sahip olduğu tecrübe ile müşterileri için en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır. Kuruluş yılı olan 1987 yılından beri aralıksız olarak hizmet verdiği yemek sektörü içerisinde yemek noktasında ihtiyacı olan kişi ve işletmelerin yanında olmuştur. Hijyen açısından kusursuz olan tesislerde müşterileri için en ideal yemek seçeneklerini uygun fiyatlar sunuyor. Üretim tesislerini istediğiniz zaman gezerek içiniz rahat şekilde tercihinizi yapabilirsiniz. Sevdiklerinize, çevrenizdekilere ve çalışanlarınıza sunacağınız kaliteli yemekler için her türlü hizmeti alabilirsiniz. Sağlıklı ve lezzetli yemekleri tercih edenler için sunulan ürünler ile müşteri memnuniyeti garanti edilmektedir.

İşyerleriniz İçin Taşıma Yemek

Alioğlu Catering tarafından için sunulan taşıma yemek hizmeti ile ihtiyacınız olan her yerde lezzetli yemekleri tadabilirsiniz. Taşıma yemek işlemlerinde hazırlanan yemekler, firmanın Avcılar’da bulunan özel tesisinde yapılmaktadır. Hijyen noktasında kusursuz olan üretim tesisleri fabrikalar, tesisler, okullar, dernekler, vakıflar ve benzeri kalabalık yerler için yemek hazırlamaktadır. Bu yerlerde yemek hazırlamak için uygun alanı olmayan ya da yemek hazırlama işlemi ile uğraşmak istemeyenler için tesisler aralıksız olarak çalışmaktadır. En lezzetli ve sağlıklı malzemeler ile hazırlanan yemekler özel kaplara konularak taşınmaktadır. Özel olarak tasarlanmış taşıma araçlarına yüklenen yemekleriniz sizin belirleyeceğiniz servis saatinde istediğiniz yerde hazır hale getirilmektedir. Her aşaması çalışanlar ve uzman denetçiler tarafından denetlenen yemek pişirme ve servis hizmeti ile müşteri memnuniyeti garanti edilmektedir.

Yerinde Yemek ve Etkinlikleriniz İçin Yemek Hizmeti

Alioğlu Catering ile işyeri ve benzeri yerlerde yemek hazırlamak için uygun alan bulunması halinde yerinde hizmet seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Yemek hazırlamak için uygun alanınız bulunması durumunda sizin belirleyeceğiniz yemekler firma tarafından adresinizde hazırlanabilmektedir. Daha sıcak ve hızlı yemek seçeneğini tercih edenler firmanın bu hizmetinden yararlanabilir.

Outside catering adı verilen hizmet seçeneği ise etkinlikler, davetler ve toplantılar için tercih edilmektedir. Yemekli davet, etkinlik ve toplantılar için sizin yerinize yemek ve ikramları Alioğlu Catering hazırlamaktadır. Yerinde hizmet ya da taşıma yemek şeklinde belirleyeceğiniz şekilde yemek ve ikramlarınız hazır edilmektedir.

Alioğlu Catering
Menü