Haberler

May 02

Çerkezköy Yemek

Yemekli Etkinliklerde Deneyimli Çözüm Ortağınız

İçinde bulunduğumuz yemek sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Alioğlu Catering firması olarak bizler sektörün en deneyimli firmalarından biri olarak yemekli organizasyonların tamamında siz müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz. Her zaman dürüst çalışma ilkelerini kendisine temel prensip kabul eden bir firma olarak hijyenik tesislerimiz içerisinden birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemekleri sizlerle buluşturabilecek olan çalışmaları sunabiliyoruz. Servis hizmetlerinde de göstermekte olduğumuz yüksek özen sayesinde Çerkezköy yemek firması arayışlarınızda en doğru tercihi bizleri seçmekle yapmış olduğunuza emin olmanızı da sağlıyoruz.

Çerkezköy Catering Hizmetlerinden Yararlanılabilir?

Yemek ihtiyacının bulunduğu her noktaya uygun özel çözümler geliştiren bir firma olarak siz müşterilerimizin çok farklı noktalardaki yemek ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyoruz. Çerkezköy merkezli olarak vermekte olduğumuz hizmetlerde Çerkezköy yemek hizmetlerini bugüne kadar da ortaya koyduğumuz çalışmalarla birlikte iş yerlerinde, fabrikalarda, okullarda, sanayi kuruluşlarında, hastanelerde ve bankalarda sahip olduğumuz deneyimle sunabiliyoruz. Hizmet vereceğimiz kurumların talep ettiği özelliklere uygun şekilde çeşitlenen hizmet türlerimiz sayesinde sorunsuz şekilde yemek ihtiyaçlarının karşılanmasını da sağlıyoruz. Çerkezköy catering sektöründe hijyenik şekilde hizmet verdiği konusunda oldukça iddialı bir firma olarak hizmet verdiğimiz tüm kurumlar için günün her saatinde tesislerimizi gezmeye açık halde sizleri ağırlamaya hazır hale getirebiliyoruz.

Çerkezköy Catering Yemek hizmetlerinde her kurumun ve etkinliğin talebi farklı olabileceği için bu noktada çeşitli yemek hizmetleriyle sizlere hizmet veriyoruz. Farklı kategoriler altında toplamış olduğumuz hizmetlerde aşçılarımızın yemekleri kurumlara veya kuruluşlara ait olan yemekhane bölümlerinde hizmet verdiği yerinde hizmetler başta olmak üzere daha sık şekilde tercih edilen taşıma yemek hizmetlerini de sizlere en hızlı şekilde ulaştırıp sunabiliyoruz. Çerkezköy tabldot yemek olanağı sayesinde toplu yemek hizmeti de verebildiğimiz firmamızda outside catering olarak adlandırılan çalışmalarla birlikte daha çok şirketler için düzenlenen barbekü organizasyonlarında da destekçiniz oluyoruz. Özel günler ve kutlamaların söz konusu olduğu durumlarda da kokteyl prolonge şeklinde hazırlamış olduğumuz çalışmaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz..

Çerkezköy Catering Firmasından Nasıl Bir Hizmet Alınmalı?

Yıllardır catering sektöründe hizmet veren Alioğlu Catering firması olarak bizler müşterilerimizin talep ettiği yemek ihtiyaçlarına uygun şekilde hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu sayede müşterilerimizin bizlere iletmiş olduğu istekleri sonrasında kendileri için en uygun olan hizmetleri ortaya çıkarabilmek için farklı hizmetlerimiz arasından en ideal olanın seçilmesini mümkün hale getiriyoruz. Mutfaklara sahip olan işletmeler ve kişiler için firmamızın personelleri tarafından yemek üretiminin düzenli olarak yapıldığı yerinde hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Özellikle personelin devamlılığı konusuna ayrıca dikkat etmiş olmamız sayesinde bu konudaki memnuniyetlerini en yüksek düzeyde tutmayı başarıyoruz. Daha sık şekilde tercih edilen çalışmamız ise çerkezköy taşıma yemek hizmeti oluyor. Çalışma ortamının oldukça büyük olduğu ve mutfağın uygun şartlara sahip olmadığı noktalarda yemek üretimi başka noktalarda gerçekleştirerek çok hızlı şekilde ulaştırılması gereken yerlere transfer edilmesini sağlıyoruz.

Firmaların en özel günleri olan dönemsel kutlamalar, açılışlar, yıl dönümleri gibi zamanlardan konferanslara özel davetlere, düğünlerden nişanlara ve kokteyllere kadar pek çok etkinlik söz konusu olduğunda firma olarak outside catering başlığı altında sunduğumuz hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Firma olarak mekan süsleme de dahil olmak üzere kapsamlı bir şekilde sunduğumuz bu hizmetlerin yanı sıra barbekü organizasyonlarının düzenlenmesini de üstlenebiliyoruz. Toplu yemek hizmetlerimizle çerkezköy kap yemek ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılarken yemeklerin tazeliğini ve sıcaklığını en iyi şekilde koruyacak olan özel kaplarda ve bu yemeklerin taşınmasına uygun servis araçlarıyla yemeklerin sizlere ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Alioğlu Catering
Menü