Haberler

May 06

İftar Organizasyonu

İftar Organizasyon Yemekleri

Alioğlu Catering 1987 yılında bu yana iftar yemek organizasyonu hizmetini vermektedir. Sektöre adım attığımızda önümüze öncelikle dürüst olmak ve dürüst kalmak gibi çok önemli bir hedef koyduk.

İftar Yemeği Organizasyonu

Bu fikrimizde zamanla ne kadar da haklı olduğumuzu gördük. Hemen ardından kaliteli hammadde alımı, hijyenik tesisler/hijyenik üretim ve kaliteli servis gibi diğer ilkelerimizi de ardı ardına ekledik. İlk günden itibaren, bu ilkelerimizden asla taviz vermedik. Çoğunluğunu müslüman insanların oluşturduğu ülkemizde her yıl Ramazan ayında oruçlar tutulur, iftar yemekleri yenilir. Ramazan aylarında da hizmet veren Alioğlu Catering sizin her türlü gıda hizmetinize yardımcı olmaktadır. Ayrıca Alioğlu Catering Ramazan ayında da iftar yemeği hizmeti de vermektedir. Toplu bir şekilde verilecek olan iftar yemekleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Alioğlu Catering Ramazan aynının değerlerine uygun olarak ramazan sofralarına yakışır servis ve hizmetiyle sizin yanınızdadır.

Alioğlu Catering olarak her yıl olduğu gibi bu yılda iftar organizasyonlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Son zamanlarda ülkemizde süreklilik kazanan ve yaygınlaşan iftar organizasyonları yapılmaktadır. Kalabalık iftar yemeklerinde insanların aynı duygular içerisinde birlikte yemek yemeleri, mübarek ramazan ayına ayrı bir heyecan ve bütünlük katmaktadır. Eğer sizde kurum veya şahsi olarak iftar yemeği davet organizasyonu planlıyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız. Tüm iftar boyunca sizlere hizmet verecek olan personellerimiz en iyi şekilde hazırlanıp sizlere hizmet sunacaktır. İftar Organizasyonu hakkında daha çok detaylı almak için bize ulaşabilirsiniz.

Alioğlu Catering
Menü