Haberler

Şub 01

Türk Günü Etkinliğine Katılım Yoğundu

 

Alioğlu Catering Türk Günü Etkinliğine Katılım Yoğundu

İstanbul’da geçtiğimiz günlerde yapılan Türk Günü etkinliği beklenenin ötesinde yoğun bir ilgiye sahne oldu. Türk mutfağının en özel lezzetlerinin sunulduğu bu güzel etkinlik Roma Plastik adına Alioğlu Catering tarafından organize edildi. Türk yemekleri konusunda uzman olan firma bu konudaki hünerlerini katılımcılar ile paylaştı. Oldukça güzel ve yoğun geçen etkinlikte Türk Mutfağının en güzel örnekleri Alioğlu Catering’in hünerli ustaları tarafından hazırlanarak katılımcılara sunuldu. Firma özellikle outside catering alanında ülkemizin en başarılı firmalarından birisi olup bu alandaki hünerlerini bu güzel etkinlik ile tekrar göstermiş oldu.

Katılımcılar Türk Lezzetlerine Doyduk Dedi

Yapılan etkinlik Türk Günü olunca ve etkinliği yemek konusunda uzman bir firma organize edince geleneksel Türk Mutfağına ait olan en güzel lezzetlere ulaşmakta mümkün oldu. Bu alanda hünerli ustaların yaptığı zengin aperatif çeşitleri ile nostaljik tatlar katılımcılara sunuldu. Oldukça beğeni toplayan bu lezzetler özellikle Alioğlu Catering bünyesindeki hünerli ustaların özel ve özenli sunumu ile Türk Günü etkinliğinde görücüye çıkmış oldu. Bu güzel tatları özel sunumlar ile karşısında bulan katılımcılar oldukça güzel yorumlarda bulundular. Yapılan söyleşilerde bu güzel etkinliklerin artması ve Türk Mutfağının bu güzel lezzetlerinin unutulmaması gerektiği söylendi. Tekrar etmesi istenen bu güzel etkinlik katılımcıların yoğun ilgisi ile festival havasında tamamlandı.

Nostaljik Lezzetler Harika Bir Lezzet Deneyimi Yaşattı

Türk Mutfağının en güzel lezzetlerini katılımcılara sunan Alioğlu Catering uzmanlık alanı olan yerinde hizmet konusunda ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Konuklara en güzel sunumları yapan firma bu eşsiz lezzetleri çok başarılı bir şekilde sunarak herkesin bu güzel lezzet deneyimini yaşamasını sağladı. Yoğun katılıma rağmen oldukça düzenli ve planlı bir şekilde yapılan etkinlikte özellikle Türk Mutfağının önemli örneklerinden olan nostaljik tatlara ilgi çok yoğun oldu. Roma Plastik için yapılan bu güzel etkinlikte tüm konuklar oldukça güzel bir gün geçirmenin yanında taşıma yemek alanında ülkemizin markası olan Alioğlu Catering firmasının hazırlayıp özenle sunduğu bu güzel lezzetlerin tadına baktılar.

Alioğlu Catering
Menü