Haberler

Haz 18

Çorlu Catering, Tabldot Ve Yemek Servisi

Bir Uzmanlık Alanı Olarak Çorlu Catering Hizmetleri

Catering hizmetleri her ne kadar pratik ve hızlı bir çözüm olarak görülse de tam bir uzmanlık alanı gerektirmektedir. Gıda maddelerinin temin edilmesinden mutfağa ulaştırılmasına ve üretilmesinden sunum aşamasına geçilmesine kadar catering hizmetlerinde tam bir uzmanlık ve hassasiyet gerekir. Bu nedenle Çorlu catering hizmetleri konusunda bir uzmanlık alanı olarak yıllardır yüksek bir tecrübe ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çorlu Catering Ve Tabldot

Alioğlu Catering işletmesi olarak uzmanlık alanımız sayesinde işletme sahipleri, davet sahipleri, misafirler ve çalışanlar yemek konusunda güler yüzlü ve güvenilir bir hizmet alabilmektedir. Her müşterimizin bütçesine uygun bir şekilde nitelikli ve lezzetli çözümler sağlayabilmek açısından birçok farklı organizasyon alanında yemek hizmetleri gerçekleştirebiliyoruz. Temel olarak bu yemek hizmetleri arasında catering, iftar organizasyonu, yerinde yemek hizmeti, taşıma yemek hizmeti, outside catering, barbekü organizasyonu, toplu yemek hizmeti ve kokteyl gibi organizasyonlar bulunuyor.

Firmamız tarafından Çorlu catering hizmetleri konusunda en çok sunulan organizasyonların başında catering organizasyonu bulunuyor. Bilindiği üzere catering herhangi bir alanda gerçekleştirilecek davet veya etkinlik için hazır yemek büfelerinin sunulmasıdır. Bu yemek büfeleri, açık büfe veya servis usulü ile tabldot gibi şekillerde hazır hale getirilebilir. İşletme, davet veya etkinlik sahibi kişi tarafından bu tercihlerden biri yapılarak, farklı yemek tarifleri ve çeşitleri ile nitelikli bir mutfak elde edilebilir.

Çorlu Yemek Hizmetlerinin Kullanıldığı Noktalar

Alioğlu Catering firması olarak sunduğumuz Çorlu catering hizmetleri birçok farklı noktada kullanılmaktadır. Örneğin, düğün ya da nişan gibi organizasyonlarda davet sahibi kişi tarafından misafir sayısına göre yemek talepleri yapılabilmektedir. Bu konuda taşıma yemek veya toplu yemek hizmetleri ile çözüm sağlanabilir.

Düğün ve nişan gibi organizasyonlarda taşıma yemek organizasyonları ile fabrikamızda üretilmiş yemekler sıcak ve hazır bir şekilde bulunduğunuz alana ulaştırılır ve servis hizmetleri gerçekleştirilir. Diğer bir yöntem olarak, toplu yemek hizmetleri için bulunan alanda direkt yemek üretimi gerçekleştirilebilir veya farklı mangal organizasyonları gibi çalışmalar yapılabilir.

Hizmetlerimizin talep edildiği noktalardan birini de özellikle tabldot servis yemek hizmetleri oluşturmaktadır. Bilhassa işletmeler ve okullar gibi kurumlar tarafından tercih edilen tabldot yemek organizasyonları, öğlen ve akşam personel yemeklerinin çözülmesi için çok daha kolay bir tercih oluşturmaktadır. Haftanın yedi günü belirlenen farklı menüler hatta aylık olarak belirlenebilecek menüler sayesinde tabldot yemek listesi hazırlanabilir.

Kokteyl prolonge veya kokteyl organizasyonları gibi noktalarda da firmamız üzerinden Çorlu yemek hizmetleri talep edilebilir. Bu tür organizasyonlar yanında barbekü organizasyonu, piknik ve mangal partileri gibi etkinliklerde firmamızın birçok noktada sunduğu hizmetlerdir.

Çorlu Catering Organizasyonlarıyla Bütçeniz Sarsılmaz

Her ne kadar çok kalabalık bir kitle için yemek organizasyonu gerçekleştirecek olsanız dahi Çorlu tabldot hizmetlerimiz sayesinde bütçeniz sarsılmadan çözüm elde edebilirsiniz. Sıcak ve soğuk ikramlıklar tercih etmeniz ile birlikte özel bir menü oluşturularak, iftar, düğün, nişan, sünnet, davet, kutlama, doğum günü veya iş organizasyonları için yemek listeleri hazırlayabilirsiniz. Davetli kişi sayısına uygun bir şekilde bu menüleri tamamen bütçenize uygun bir hale getirebilirsiniz.

Alioğlu Catering firması olarak size sunduğumuz çözümlerde her zaman doğru noktaya ulaşmanız ve hijyenik bir hizmet almanıza çok yüksek özen gösteriyoruz. En iyi malzemeleri kullanarak gerçekleştirdiğimiz üretimlerde, menü fiyatlarını belirlerken genel piyasa rakamlarını göz önünde bulundurarak, en adil sonuçları sağlıyoruz. Gıda mühendisleri, iş güvenliği uzmanı ve temizlik uzmanları gibi özel personeller sayesinde tamamen hijyenik ve lezzetli bir üretim gerçekleştiriyoruz.

Alioğlu Catering
Menü