Haberler

Şub 10

Outside Catering

Outside Catering Hizmetimiz

Alioğlu Catering olarak en gözde hizmetlerimizden birisi outside cateringtir. Outside catering, toplu yemek hizmeti gerektiren alanlara firmamız tarafından hazırlanan menülerin servis edilmesi anlamına gelir. Firmamız ziyafet, açılış, şirket yemekleri, konferanslar, davetler, düğünler, nişanlar, sünnet düğünleri, kokteyller gibi toplu organizasyonlara outside catering hizmeti vermekte, uzman aşçılarımızın ellerinden çıkan harika lezzetleri tüketime sunmaktadır.

  • Outside organizasyonlarında firmamız kokteyl prolonge, nişan, düğünmevlüt, piknik, iftarbarbekü, gibi dış organizasyonlarda mekan süsleme dahil hizmetler vermektedir.

 

Toplu organizasyonlarda ikram edilecek yemeklerin diğer ikramlara göre çok daha özel ve özenli olması gerekir. Hijyen, görsel sunum ve zarafet büyük önem arz eder. İkramlıkların kalitesi ve sunumu aynı zamanda bütün bir organizasyonun imajını ve prestijini belirler. Bu yüzden işin uzmanı, tasarım harikaları yaratabilen, organizasyonlarınıza apayrı bir hava kazandıracak olan işletmelerle çalışmanız gerekir. Kurumumuz uzman, eğitimli ve deneyimli kadrosuyla bütün hizmetlerinde göstermiş olduğu başarıyı outside catering hizmetlerinde de sergilemekte, müşterilerimizin ve misafirlerinin hayranlık duyacakları uygulamalara imza atmaktadır.

Her Konsepte Uygun Outside Catering Çözümlerimiz

Outside catering uygulamalarında en önemli detaylardan biri ikramların çeşitliliği ve lezzetidir. Organizasyon tamamlandığında misafirlerin akıllarında kalanlardan birisi ikramlar olacaktır. Firmamız bu konuda çok hassas davranmakta, sizlerin belirlemiş olduğu bütün menüleri o alanda uzmanlaşmış ustalarımıza hazırlatmaktadır. Gıda mühendislerimizin kontrolünde, kalori ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanan menülerimiz her damak tadına en güzel şekilde hitap eder kalitede olmaktadır. Menülerimiz sizlerin istediği çeşitlilikte özel olarak üretilir ve zenginleştirilir.

Outside catering uygulamalarında lezzetler kadar görsel sunum da önemlidir. Hazırlanan menüler sadece mideye değil göze de hitap etmelidir. Firmamız her organizasyona özel tasarımlar yaratarak sizlerin taleplerini kendi tecrübeleriyle birleştirerek lezzetlerini sunuma hazırlar. Renk ve estetik olarak hazırladığımız menüler organizasyon alanlarınıza apayrı bir sunum kazandırır.

Outside catering uygulamalarında lezzet ve görsel sunum kadar hijyen de önemlidir. Hijyen menülerin hazırlık aşamasında başlar. Tüketiciye ulaşana kadar devam eder. Firmamız insan sağlığını her şeyin üstünde tuttuğu için hizmetlerinde hijyene büyük önem verir. En iyi malzemeleri seçerek en sağlıklı ortamlarda hazırlayan personellerimiz aynı hassasiyeti taşıma ve servis esnasında da gösterir. Organizasyon alanına ve türüne göre servislerini detaylandırarak misafirlerin en hijyenik ikramlara kavuşması sağlanır.

Outside Catering Menü Alternatiflerimiz

Firmamız outside catering hizmetleri dahilinde sizlerin bütün taleplerini karşılayabilecek yetkinliktedir. Sulu yemek çeşitleri, soğuk yemek çeşitleri, ızgara ve et çeşitleri, kebap çeşitleri, ara sıcak ve aparat çeşitleri, hamur işi, kızartma çeşitleri, aperatif çeşitleri ve daha fazlasını kolaylıkla misafirlerinizle buluşturabiliriz. Bütün lezzetlerimizi önceden deneyimleyebilir, misafirlerinize ikram etmeden tadım testinden geçirebilirsiniz.

Firma olarak outside catering hizmetimizi taşımalı ya da yerinde yemek üretimiyle gerçekleştirebiliriz. Bu, tamamen sizin tercihiniz ve alanınızın müsait olmasıyla alakalıdır. Dilerseniz farklı yöresel lezzetlerin hazırlanmasını da talep edebilir, misafirlerinize özel diyet menüleri oluşturup onların üretilmesini de isteyebilirsiniz. Bizler en iyisini sizlere sunmaya hazırız.

E-BÜLTEN

Duyurularımızdan haberdar olmak için mail adresinizi yazınız.

BİZİ TAKİP EDİN

   

Alioğlu Catering
Menü