Haberler

Şub 12

Taşıma Yemek

Kaliteli ve Uygun Maliyetli Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma yemek hizmeti daha çok çalışma ortamları ve mutfakları yemek üretimine müsait olmayan işletmeler ve kurumlar tarafından tercih edilir. Bu hizmetimizin ayırt edici özelliği yemeklerin bir merkezi bir mutfakta hazırlanıp yemek transferi için özel dizayn edilmiş araçlarla taşımasının gerçekleştirilmesidir.

Firmamızın taşıma yemek hizmeti uygulamalarında üretim, şirketimizin Avcılar’da bulunan tesisinde yapılmaktadır. Üretim tesisimiz tamamen uluslararası kalite standartlarına göre dizayn edilmiş ve gerekli kontrolleri bu doğrultuda yürütülmektedir. Tesisimiz ve hizmet politikamız dahilinde deneyimli kadromuz her zaman müşteri istek ve taleplerini göz önünde bulundurur. Özel çözümler planlayarak faaliyetlerini yürütür. Tesisimiz günün her saatinde ziyarete açıktır. İşverenlerimiz dilediklerinde tesislerimizi gezip tercihlerini ona göre yapabilirler.

Tesisimizde menülerimiz gıda mühendislerimiz tarafından kalori ve besin değerleri kontrol edilerek hazırlanır. Hammaddelerin seçiminden yeme pişirilip servis edilmesine kadar üretimin her anı mühendisler tarafından kontrolü gerçekleştirilir. Sonunda da kusursuz menüler ve lezzetler tüketicilerine ulaştırılır.

Taşıma Yemek Hizmeti Almanın Avantajları

Yemek üretimi özel çözümler ve alanlar gerektiren bir uygulamadır. Yasal olarak da birçok kalite standartlarına, gıda tüzüklerine sahip olunması gerekir. Mutfak ve yemek üretim tesissilerinin yetersizliğinden dolayı cezai işlem uygulanan pek çok işletme mevcuttur. Eğer işletmeniz yemek üretimi için uygun değilse, yeterli mutfağınız yoksa sizin için en doğru tercih taşıma yemek hizmeti almak olacaktır. Gerekli mekanın hazırlanmasına ve yemek üretim sürecine büyük masraflar yapmaktansa taşıma yemek hizmetini tercih etmek işletmeniz için çok daha uygun maliyetli olacaktır. Taşıma yemek hizmeti almanın en dikkat çeken avantajları şunlardır:

  • Taşıma yemek hizmetimizde her yemek türü alanında uzman aşçılar tarafından hazırlanır. Bu sayede damak tadına en üst seviyede hitap edecek lezzetler ortaya çıkar.
  • Taşıma yemek hizmeti daha uygun maliyetlidir. Biz toplu malzeme alımlarında en iyi malzemeleri en uygun fiyata satın alırız. Bu da hizmetlerimize yansır. Sizler de toplu yemek aldığınız için ihtiyacınız olan yemeği daha uyguna mal etmiş olursunuz.
  • Taşıma yemek hizmetimizin bir diğer avantajı yemek saatlerindeki esnekliktir. Tesisimizde günün her saatinde yemek üretimi gerçekleştirilmekte ve hazır yemek bulunmaktadır. Bu sayede normal saatler dışındaki yemek ihtiyaçlarına da firmamız acil reaksiyon gösterebilmekte, hızlıca yemek temini yapabilmektedir.
  • Yemek üretimi geniş ve dekore edilmiş bir alan gerektirir. Taşıma yemek hizmetimiz sayesinde siz alanınızdan böyle bir tasarruf etmek zorunda kalmazsınız. Bu da alanlarınızı daha verimli kullanmanıza olanak sağlar.

Servis Saatine Özel Taşıma Yemek Hizmeti

Firmamız taşıma yemek hizmeti verirken üretilen yemekleri sizlerin belirlemiş olduğu saatte servise hazır eder. Yemeklerimiz özel yemek kaplarında taşınır ve taşıma esnasında yemeklerin sıcaklığı ve lezzeti muhafaza edilir. Çoğu zaman yeniden ısıtma gerekmez. İhtiyaç halinde de firmamız özel kaplarla ısıtmasını gerçekleştirebilir.

E-BÜLTEN

Duyurularımızdan haberdar olmak için mail adresinizi yazınız.

BİZİ TAKİP EDİN

   

Alioğlu Catering
Menü