Outside Catering Hizmetimiz

Outside catering servisi işinize birçok avantaj sağlar ve orijinal harcama ve iş yükü büyük olabilir ve parasal ödülleri toplamak zaman alırken, parasal olmayan getiriler zaman geçtikçe büyümeye ve vermeye devam edebilir. Bu büyüme ve bu avantajlar, catering işletmenizin büyümesinin dışında ölçülebilir ve mekanınıza birçok yönden fayda sağlayabilir.

  • Outside organizasyonlarında firmamız kokteyl prolonge, nişan, düğün, mevlüt, piknik, iftar, barbekü, gibi dış organizasyonlarda mekan süsleme dahil hizmetler vermektedir.

Toplu organizasyonlarda ikram edilecek yemeklerin diğer ikramlara göre çok daha özel ve özenli olması gerekir. Hijyen, görsel sunum ve zarafet büyük önem arz eder. İkramlıkların kalitesi ve sunumu aynı zamanda bütün bir organizasyonun imajını ve prestijini belirler. Bu yüzden işin uzmanı, tasarım harikaları yaratabilen, organizasyonlarınıza apayrı bir hava kazandıracak olan işletmelerle çalışmanız gerekir. Kurumumuz uzman, eğitimli ve deneyimli kadrosuyla bütün hizmetlerinde göstermiş olduğu başarıyı outside catering hizmetlerinde de sergilemekte, müşterilerimizin ve misafirlerinin hayranlık duyacakları uygulamalara imza atmaktadır.

catering yemek
catering yemek

Her Konsepte Uygun Outside Catering Çözümlerimiz

Bir aile yemeği, düğünü, arkadaş etkinliği, şirket pikniği, veya spor etkinliği mi planlıyorsunuz? Durum ne olursa olsun, çadır ve mobilya düzenlemelerinden arka planlara, çiçek sergilerine ve yiyeceklere kadar her şeyle ilgilenmek için iyi bir outside catering servisine ihtiyacınız var.

Samimi aile kutlamalarından büyük ölçekli şirket tanıtım etkinliklerine kadar, deneyimli bir outside catering hizmeti misafirlerinizin mutfak sanatlarının yanı sıra düzenlemelerden de etkilenmesini sağlar.

Outside catering uygulamalarında lezzet ve görsel sunum kadar hijyen de önemlidir. Hijyen menülerin hazırlık aşamasında başlar. Tüketiciye ulaşana kadar devam eder. Firmamız insan sağlığını her şeyin üstünde tuttuğu için hizmetlerinde hijyene büyük önem verir. En iyi malzemeleri seçerek en sağlıklı ortamlarda hazırlayan personellerimiz aynı hassasiyeti taşıma ve servis esnasında da gösterir. Organizasyon alanına ve türüne göre servislerini detaylandırarak misafirlerin en hijyenik ikramlara kavuşması sağlanır.

Outside Catering Menü Alternatiflerimiz

Bir ekip toplantısı, kokteyl resepsiyonu, doğum günü partisi veya bir iş etkinliği planlıyor olun, outside catering hizmetimiz etkinliğinize hayat verecektir. Alioğlu olarak, etkinliği başarılı kılmak için mükemmel bir profesyonel ekibe ve imkâna sahibiz.

Siz ve misafirleriniz için rahatlatıcı ve keyifli bir yemek deneyimi için geniş menü seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kanepeler, set menüler ve büfeler menü seçeneklerinden sadece birkaçı.

Canlı pişirme istasyonları sipariş ederek, etkinlik cateringinizin etrafında ekstra bir canlılık yaratabilirsiniz. Yetenekli şeflerimiz sipariş üzerine yemekler hazırlayacak

catering yemek