Kaliteli ve Uygun Maliyetli Taşıma Yemek Hizmeti

Alioğlu, mutfaklarda ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini de dikkate alarak şirket merkezine teslim etmektedir.

Taşımalı yemek hizmeti veren Alioğlu’nun ana mutfakları son teknoloji ile donatılmıştır.

Gıda Mühendislerinin sorumluluğunda olan satın alma departmanı, en sağlıklı ürünleri en iyi tedarikçilerden temin etmekte ve profesyonel aşçılar eşliğinde üretim tesislerinde toplu yemek (fiks menü) üretimini gerçekleştirmektedir.

Alioğlu, ana mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini de dikkate alarak teslim eder. Yiyecekler, yiyeceklerin ısısını ve lezzetini korumak için izole edilmiş termobox kaplarda, yiyecek taşımaya uygun servis araçlarıyla taşınır.

_R1A3066
_R1A3062

Taşıma Yemek Hizmeti Almanın Avantajları

Yemek üretimi özel çözümler ve alanlar gerektiren bir uygulamadır. Yasal olarak da birçok kalite standartlarına, gıda tüzüklerine sahip olunması gerekir. Mutfak ve yemek üretim tesissilerinin yetersizliğinden dolayı cezai işlem uygulanan pek çok işletme mevcuttur. Eğer işletmeniz yemek üretimi için uygun değilse, yeterli mutfağınız yoksa sizin için en doğru tercih taşıma yemek hizmeti almak olacaktır. Gerekli mekanın hazırlanmasına ve yemek üretim sürecine büyük masraflar yapmaktansa taşıma yemek hizmetini tercih etmek işletmeniz için çok daha uygun maliyetli olacaktır. Taşıma yemek hizmeti almanın en dikkat çeken avantajları şunlardır:

  • İyi taşıma catering hizmetinin bir diğer özelliği de küçükten büyüğe misafir listelerine göre çalışabilmeleridir. Mekanın konumuna ve partinin türüne bağlı olarak, catering şirketleri yemeğin tüm konuklara sorunsuz bir şekilde sunulmasını sağlar. İster geleneksel, ister şık, ister modern bir tema olsun, profesyonel açık hava catering şirketleri, her türlü durumu panik olmadan ele almak için eğitilmiştir.
  • Taşıma yemek hizmetinin maliyeti çok daha uygundur. Biz toplu malzeme alımlarında en iyi malzemeleri en uygun fiyata satın alırız. Bu da hizmetlerin maliyetine yansır. Sizler de toplu yemek aldığınız için ihtiyacınız olan yemeği daha uyguna mal etmiş olursunuz.
  • Taşıma yemek hizmetimizin bir diğer avantajı yemek saatlerindeki esnekliktir. Tesisimizde günün her saatinde yemek üretimi gerçekleştirilmekte ve hazır yemek bulunmaktadır. Bu sayede normal saatler dışındaki yemek ihtiyaçlarına da firmamız acil reaksiyon gösterebilmekte, hızlıca yemek temini yapabilmektedir.
  • Yemek üretimi geniş ve dekore edilmiş bir alan gerektirir. Taşıma yemek hizmetimiz sayesinde siz alanınızdan böyle bir tasarruf etmek zorunda kalmazsınız. Bu da alanlarınızı daha verimli kullanmanıza olanak sağlar.

Servis Saatine Özel Taşıma Yemek Hizmeti

Firmamız taşıma yemek hizmeti verirken üretilen yemekleri sizlerin belirlemiş olduğu saatte servise hazır eder. Yemeklerimiz özel yemek kaplarında taşınır ve taşıma esnasında yemeklerin sıcaklığı ve lezzeti muhafaza edilir. Çoğu zaman yeniden ısıtma gerekmez. İhtiyaç halinde de firmamız özel kaplarla ısıtmasını gerçekleştirebilir.

_R1A2983