Kurumsal Yerinde Hizmet

Tesis ve şirketlerde yerinde yemek servisi kullanmanın birçok faydası vardır. Tesislerde yiyecek sağlanması, işin zamanında tamamlanmasını ve maliyetlerin bütçe dahilinde kalmasını sağlamanın etkili bir yolu olabilir. Tesis ve şirketlerin, çalışkan işgücü için erişimi kolay ve satın alınması uygun fiyatlı, sağlıklı ve besleyici yemekler sağladıklarından emin olabilirler. Ekip çalışmasını ve üretkenliği artırmak için abartısız bir fırsat olan yerinde yemek hizmeti, iş yerinizin başarısı için çok değerli olabilir.

Proje müdürlerimiz hizmet alanında projenin üstlenicisidir ve özel eğitimli, müşterilerden gelecek şikâyet ve önerileri cevaplayabilecek, ekibini yönlendirip kusursuz bir hizmetin ortaya çıkmasını sağlayacak, deneyimli ve profesyonel gıda mühendislerinden seçilmektedir. Personelin devamlılığı, hizmet alanının hijyen kontrollerinin sağlanması, mutfak dezenfeksiyonlarının kontrolü ve diğer bütün detaylar onların sorumluluğundadır. Yerinde catering hizmeti üretim ve sunum işlemleri hızlı ve pratik olur. Eğer gerekli mutfağınız, yemek üretimi yapılabilecek alanınız varsa bizimle iletişime geçebilir, sunduğumuz kapsamlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

_R1A3172
_R1A3195

Yerinde Hizmet Uygulamalarının Avantajları

Yerinde Üretim Yemek hizmetinin en avantajlı yönü mutfağınızda, sizin organizasyonunuz için çalışan uzmanlar ile size özel lezzetlerden oluşan menüler üretilmesine ek olarak tüm malzemelerin sizin gözetiminizde muhafaza edilip kullanılmasıdır. Bundan sonra geriye sadece size özel yapılan bu hizmetin tadını çıkarmak kalır.

  • Yerinde hizmet uygulamalarımızın işverenlere sağladığı başlıca avantajlar şunlardır:
  • Yemek üretim ve servis maliyeti diğer hizmetlere göre çok daha düşüktür.
  • Müşterilerimiz menülere daha kolay müdahale edip, daha kolay kontrol edebilirler. İstedikleri değişiklikleri daha rahat gerçekleştirebilirler.
  • Hizmetimiz farklı yemek seçimlerine ve konseptlerine son derece elverişlidir.
  • Üretim zamanlaması tamamen hizmet alanına ve kurma göre belirlenir. Bu da üretim zamanında büyük kolaylık sağlar.
  • Yemeklerin daha sağlıklı, daha kaliteli olması sağlanır. Çünkü anında sıcak sıcak tüketilmek üzere servis edilir.
  • Yemek üretimleri çok daha hızlı yapılır. Bu, harcanan enerji ve kaynakları düşürerek maliyetin düşmesine yardımcı olur.
  • En büyük avantajlarından birisi acil yemek ihtiyaçlarının anında karşılanabilmesidir. Herhangi bir acil yemek gereksiniminde personellerimiz acil yemek üretimi gerçekleştirilir ve personelleriniz, misafirleriniz aç kalmazlar.

Kaliteli ve Güvenli Yerinde Hizmet Uygulaması

Yerinde hizmet uygulamalarımız aylık hazırlanan menüler dahilinde hazırlanır. Yemek üretim ve dağıtımlarımız usta aşçı ve personellerimizce bütün kalite standartları dikkate alınarak, uzman gözetiminde gerçekleştirilir. Bu sayede hizmet verdiğimiz kurumların prestij ve imajlarının artması sağlanır. Bu ayrıcalıklar ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

_R1A3208